понеділок, 18 листопада 2013 р.

Книги наших земляків




  Демчук Р.
      Країна казкомрій.  – Рівне : видавець О. Зень, 2011. – 60 с.
      В казках Романа Демчука і мудрість народу не в’яне, й цікавинок різних досить. Ці казки для вас, юні шанувальники казкових історій. Адже казки – дивовижна штука : розвага малим і наука.

Куліш – Зіньків Л. З .
     Вибране. Літ. – худож. видання. – Рівне: ПП ДМ, 2012. – 264 с. ; іл.
      Ви всі,  напевно, любите гумор? А хочете заглянути в « торбинку сміху», щоб дізнатися безліч веселих історій, як от: про що говорили липки; як грак шпака пограбував; чому сміялась сорока та сердилось телятко; як танцювали бегемоти; як ящірка в школу ходила; чого злякались гриби; як діти смішний борщ зварили та інші? Все це «як?», «чого?», «куди?», «чому?» вилилось у жарти, повчальні  вірші, скоромовки, акро  – загадки, лічилки, пісеньки, казочки – розказочки видатного українського письменника, нашого земляка Леоніда Куліша – Зіньківа. Адже ці веселі гуморинки такі щирі, ненав’язливі і безпосередні, як і сам автор. 

Собецька Т. Д.
    Математичне віконце. - Рівне, ПП ДМ, 2013. – 24 с.
    Математичне віконце поетеси Тетяни Собецької  допоможе малюкам в ігровій формі познайомитися з цифрами  і запам’ятати їх у математичному ряду.

 Велесик П. Я.
        Гніздо в кишені: оповідання. -  Рівне : ВАТ « Рівненська друкарня», 2009. – с. 128.
       Ви спостерігали коли – небуть за птахами чи звірями? Адже вони такі різні та цікаві ці звірята та крилаті друзі. А люди, конкретні, яким можна задати запитання: «А й справді так було?», допомагають авторові розкрити такий багатогранний світ братів наших менших. За своїм художнім написанням, осмисленням побаченого – це справжні оповідання. Про єдину лісову князівну  - Гармонію, про лісові оркестри і морзянку, про « базарну пошту», про лисячі хитрощі, розбійницькі витівки ви довідаєтесь з цієї книжки, доторкнувшись до справжніх звіриних і пташиних таємниць, щоб більше їх полюбити і стати добрими й спостережливими їх друзями.

Шморгун Є.
    … І пітьма не здолала його. Сторінка буття «Пересопницького Євангелія». – Рівне, 2011. – 164с.
    Хочете зазирнути в історію і більше дізнатись про Пересопницьку Першокнигу  - перлину рукописного книжкового мистецтва, яка сяє нам із глибини століть. ЇЇ високістю надихалися тисячі українських мислителів – патріотів. Вона виразно відбила риси живої української мови XVI століття. Про те, як наші предки рятували свою Першокнигу від ворожого глуму, а можливо від знищення, йдеться у творі Євгена Шморгуна  «…І пітьма не здолала його».

Собецька Т. Д .
   Мені  ще  доля  подарує  крила : поезії. – Рівне : Дятлик М. С., 2012. – 48 с.
  Вірші про Україну, про рідний край , про любов до природи, до матері  захоплюють, викликають почуття гордості.

                 Приємного читання !




Немає коментарів:

Дописати коментар